Tirana 100 anni capitale View larger
Pjesë nga libri

Tirana 100 anni capitale

Ana Shpuza A-006384

New product

Përshkrim i shkurtër

Një guidë turistike e kryeqytetit shqiptar, i shoqëruar edhe me një aplikacion për turistët italianë. Libri është në gjuhën italiane dhe shoqërohet nga një aplikacion që mund të shkarkohet në telefon dhe në këtë aplikacion turisti italian mund të marrë të gjithë informacionin e duhur për të vizituar Tiranën në mënyrë të planifikuar dhe për të marrë përmes librit dhe aplikacionit një informacion të zgjeruar për Tiranën.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928327765

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages256
ISBN9789928327765
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaItalisht
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1