I ri Pusi dhe lavjerresi Shiko më të madhe

Pusi dhe lavjerresi

Edgar Allan Poe A-005979

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nuk luftova më, por agonia e shpirtit tim shpërtheu fund botshëm në një klithmë dëshpërimi të mbrame, të gjatë e deri në kupë të qiellit.

141 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9789928313508

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe48
ISBN9789928313508
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë