Pas dyerve të mbyllura View larger

Pas dyerve te mbyllura

B. A. Paris BLV0037

New product

Përshkrim i shkurtër

Keni para një roman rrëqethës, turbullues dhe elektrizues. Një histori e mbushur me emocione, që do t’ju mbërthejë e do t’ju bëjë ta përpini librin brenda natës. Dashuria e Xhekut dhe Grejsit është e pazakontë, plot mistere. Historia e tyre zhvillohet krejt ndryshe nga shumica e romaneve që keni lexuar. Dhe a e dini pse?

More details

974 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216250

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Të gjithë e njohin një çift si Xheku dhe Grejsi. Ai është i pashëm dhe i pasur, ajo plot sharm dhe elegancë. Ai një avokat i përkushtuar që nuk ka humbur asnjë çështje, kurse ajo një shtëpiake, kopshtare e kuzhiniere e patëmetë dhe shumë e dhënë pas së motrës me aftësi të kufzuara.

Edhe pse sapo janë martuar, duket sikur i kanë të gjitha. Ndoshta nuk doni t’i pëlqeni, por ja që do të ndodhë pikërisht kështu.

Do të magjepseni nga qetësia dhe rehatia e shtëpisë së tyre, nga darkat e këndshme që organizojnë dhe do t’iu lindë dëshira ta njihni pak më mirë Grejsin. Por kjo do të jetë e vështirë kur të kuptoni se Grejsi dhe Xheku janë të pandashëm.

Këtë të tyren, disa mund ta quajnë dashuri të vërtetë, kurse të tjerë mund të pyesin veten pse Grejsi nuk përgjigjet kurrë në telefon ose pse nuk del kurrë për kafe, paçka se nuk punon.

Si është e mundur që gatuan vakte aq të shijshme dhe është aq elegante?

Disa, ndoshta pyesin veten se çfarë ndodh në të vërtetë pas darkave festive dhe pasi porta e shtëpisë mbyllet.

Data sheet

pages231
ISBN9789928216250
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPranvera Palushi
RomanMister&Thriller
I ri1