Dredhka View larger

Dredhka

Şebnem İşigüzel A-000747

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë roman, Şebnem İşigüzel krijon një univers të tmerrshëm, të madh. Ajo të çon në këtë univers dhe të braktis atje, duke të lënë krejt vetëm me ndjenjat, ndaj të cilave bie pre, ndërsa hap rrugën përmes romanit. Kështu, ti vjen të heqësh dorë nga jeta jote dhe të jetosh në botën e premtuar nga Dredhka

More details

507 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184887
Viti i botimit2021

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Stamboll. “Atë dimër, jetët tona do të ngatërroheshin si degët e dredhkës, të shkundura nga fatkeqësia dhe ligësia.” Kështu fillon romani, pak para se dy heronjtë e tij të çuditshëm, njëri piktor, tjetri shkrimtar i famshëm, të takohen për herë të parë në zyrën e mjekut. Pas kësaj njohjeje, për shkak të një serie rastësish tronditëse, jetët e tyre ndërthuren si dredhkë kacavjerrëse. Gjithçka, që ata menduan se ishte lënë pas, që i përkiste së kaluarës, kthehet t’i pëndjekë.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928184887
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë