Dredhka - Parapaguaje! Shiko më të madhe

Dredhka - Parapaguaje!

Şebnem İşigüzel A-000747

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë roman, Şebnem İşigüzel krijon një univers të tmerrshëm, të madh. Ajo të çon në këtë univers dhe të braktis atje, duke të lënë krejt vetëm me ndjenjat, ndaj të cilave bie pre, ndërsa hap rrugën përmes romanit. Kështu, ti vjen të heqësh dorë nga jeta jote dhe të jetosh në botën e premtuar nga Dredhka

Më shumë detaje

105 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184887

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Stamboll. “Atë dimër, jetët tona do të ngatërroheshin si degët e dredhkës, të shkundura nga fatkeqësia dhe ligësia.” Kështu fillon romani, pak para se dy heronjtë e tij të çuditshëm, njëri piktor, tjetri shkrimtar i famshëm, të takohen për herë të parë në zyrën e mjekut. Pas kësaj njohjeje, për shkak të një serie rastësish tronditëse, jetët e tyre ndërthuren si dredhkë kacavjerrëse. Gjithçka, që ata menduan se ishte lënë pas, që i përkiste së kaluarës, kthehet t’i pëndjekë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928184887
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë