Marc-Uwe Kling

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  720 Lekë 800 Lekë -10% In Stock

  A mund të jenë të lumtur fëmijët kur nuk punon interneti? Mos ndoshta gjyshja duhet ta bllokojë ndonjëherë sinjalin? Zbuloni aventurën gazmore plot humor dhe mesazhe pikante nga autori gjerman Marc-Uëe Kling.  Mosha e rekomanduar për lexim: 6+.

  720 Lekë
  800 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item