7 strategji per pasuri dhe lumturi View larger

7 strategji per pasuri dhe lumturi

Jim Rohn A-000526

New product

5 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Koliqi
ISBN9789951814119
Viti i botimit2021

1 050 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

"Me Jim Rohnin jam njohur kur isha shtatëmbëdhjetë vjeç dhe ai pati një ndikim të madh mbi jetën dhe filozofinë time, ashtu si dhe mbi mënyrën se si unë e shihja jetën dhe si e kuptoja përmirësimin tim. Filozofitë e tij tani janë pjesë e pandashme e jetës sime saqë tani më duket qesharake që të mendoj diçka pa shpënë nëpër mend ato çfarë ai mendonte... Jim Rohn më ndryshoi radikalisht jetën."
- Tony Robbins, ligjërues dhe autor bestsellerësh mbi motivimin personal
"Unë e quaj atë filozofin e parë amerikan të suksesit dhe ai ishte vërtet i tillë. Aftësia e tij për t'i shpjeguar gjërat dhe për të t'i mësuar në një mënyrë të veçantë përmes personalitetit të tij, ashtu si dhe stili i zërit të tij, ishin arsye të mjaftueshme që idetë e tij të depërtonin thellë në zemrat e njerëzve."
- Brian Tracy, ligjërues dhe autor bestsellerësh mbi motivimin personal
“Parimet që ai na ka mësuar nuk janë vetëm të atilla që të ndryshojnë jetën, por janë vërtet të përjetshme. Me këtë nënkuptoj që funksionojnë vërtet. Një ndër gjërat që unë mendoj për të vërtetat e mëdha është se ato vlejnë
përtej kohës dhe i rezistojnë asaj." -John Maxwell, ligjërues dhe autor bestsellerësh mbi motivimin personal
"Ajo çfarë e doja shumë tek Jim ishte se mesazhi i tij ishte i sinqertë. Ishte me këmbë në tokë, praktik, themelor dhe shumë i dobishëm dhe i përdorshëm. Nuk ka dyshim se ai ka qenë një orator i shkëlqyer. Rrëfente në një mënyrë të mrekullueshme. Ishte i mprehtë, i zgjuar dhe i këndshëm. Dhe kështu, të shijonte pafundësisht ta dëgjoje, por mesazhi i tij gjithmonë ishte i mbështetur në të vërteta të thjeshta."
- - Darren Hardy, autor bestsellerësh dhe ish-botues i revistës SUKSESI

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages200
ISBN9789951814119
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë