Zgjoni Gjigantin e Brendshëm View larger

Zgjoni Gjigantin e Brendshem

Anthony Robbins A-000817

New product

Përshkrim i shkurtër

Nëse je në kërkim të ndryshimit të vetvetes dhe rrugës drejt suksesit, ky libër është një zgjidhje shumë e mençur; Në të jeten këshilla se si të merrni menjëherë nën kontroll fatin tuaj mendor, emocional, fizik dhe financiar! I plotë në të gjitha aspektet e zhvillimit tuaj personal

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Koliqi
ISBN9789951544160

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Thanë pë librin:

"Anthony Robbins është një nga motivuesit e mëdhenj të kësaj breznie. Zgjoni Gjigantin e Brendshëm është një paraqitje magjepsëse dhe intriguese e gjetjeve dhe vështrimeve të brendshme më të zhvilluara të një spektri të gjerë çështjesh, përfshirë vetëdijshmërinë në rritje se suksesi i vërtetë varet së pari nga vlerat e qëndrueshme dhe shërbimi ndaj të tjerëve."

Stephen R. Covey, autor i "7 zakonet e njerëzve të suksesshëm"

"Zgjoni Gjigantin e Brendshëm duhet të lexohet nga çdokush që është përkushtuar të rrisë cilësinë e jetës së tij. Anthony Robbins e ndez lexuesin me pasionin e tij dhe me këshillat praktike."

Dr. Barbara de Angelis, autore e "Making love all the time"

"Anthony Robbins ka një besueshmëri mahnitëse. Çdo faqe ushton nga udhëzimet praktike dhe të studiuara mirë dhe që të bëjnë të përqendrosh mendimet dhe ndjenjat për arritjen e synimeve të tua. Robbins ëhtë një komunikues i fuqishëm dhe një autoritet i vërtetë për temën e suksesit personal."

Scott Degarmo, kryeredaktor dhe botues i revistës "Success"

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages528
ISBN9789951544160
Shtëpia botueseElta Bs
RedaktoriXhevat Lloshi
Published year2020
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiÇeltina Lloshi
I ri1