Eva e njerezimit View larger

Eva e njerezimit

Giovanna & Tom Fletcher A-005589

New product

Përshkrim i shkurtër

“Eva e njerëzimit” është libri i parë i një trilogjie mbresëlënëse, shkruar nga autorët bestseller Tom dhe Giovanna Fletcher.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286901
Viti i botimit2020

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Edhe pse me të gjitha shanset kundër, ajo mbijetoi. Vajza e parë e lindur pas 50 vitesh. U quajt Eva.

***

Gjatë gjithë jetës Evën e kanë mbajtur larg meshkujve. Larg të vërtetës të së shkuarës së saj. Por me të mbushur të gjashtëmbëdhjetat Evës i duhet të përballet me fatin e vet. Për të janë përzgjedhur tre kandidatë të mundshëm. E ardhmja e njerëzimit tashmë është në duart e saj. Ajo gjithmonë e ka pranuar fatin.

Derisa takoi Bramin. Eva do që të vendosë vetë për jetës e saj. Do që të jetë e lirë. Por si mund të zgjedhë mes dashurisë dhe së ardhmes së racës njerëzore?

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages438
ISBN9789928286901
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAfërdita Mali
RomanSagë&Histori
I ri1