I ri Eva e njerezimit Shiko më të madhe

Eva e njerezimit

Giovanna & Tom Fletcher A-005589

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Eva e njerëzimit” është libri i parë i një trilogjie mbresëlënëse, shkruar nga autorët bestseller Tom dhe Giovanna Fletcher.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286901

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Edhe pse me të gjitha shanset kundër, ajo mbijetoi. Vajza e parë e lindur pas 50 vitesh. U quajt Eva.

***

Gjatë gjithë jetës Evën e kanë mbajtur larg meshkujve. Larg të vërtetës të së shkuarës së saj. Por me të mbushur të gjashtëmbëdhjetat Evës i duhet të përballet me fatin e vet. Për të janë përzgjedhur tre kandidatë të mundshëm. E ardhmja e njerëzimit tashmë është në duart e saj. Ajo gjithmonë e ka pranuar fatin.

Derisa takoi Bramin. Eva do që të vendosë vetë për jetës e saj. Do që të jetë e lirë. Por si mund të zgjedhë mes dashurisë dhe së ardhmes së racës njerëzore?

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe438
ISBN9789928286901
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAfërdita Mali
RomanSagë&Histori