Si te grabitesh nje bank View larger

Si te grabitesh nje bank

Tom Mitchell A-005503

New product

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286857
Viti i botimit2020

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Ka njerëz që grabisin banka sepse janë të babëzitur. Ka të tjerë që shijojnë adrenalinën. Unë? Unë grabita një bankë për shkak të ndjenjës së fajit. Më saktë: ndjenjës së fajit dhe një qiriu aromatik nepalez.

Kur pesëmbëdhjetëvjeçari Dilan djeg shtëpinë e vajzës që do të bëjë për vete, mendon se vetëm një gjest i madh mund ta kompensojë këtë gjë: grabitja e bankës.

Një punë e padëshiruar të shtunave, një motër e madhe që nuk rri pa futur hundët dhe një detyrë e papërfunduar historie qëndrojnë mes Dilanit dhe grabitjes së shekullit.

Vërtet, sa keq mund të shkojnë gjërat?

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages288
ISBN9789928286857
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEdlir Velaj
I ri1