I ri Cmim i reduktuar! Si te grabitesh nje bank Shiko më të madhe

Si te grabitesh nje bank

Tom Mitchell A-005503

Libër i ri

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286857

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ka njerëz që grabisin banka sepse janë të babëzitur. Ka të tjerë që shijojnë adrenalinën. Unë? Unë grabita një bankë për shkak të ndjenjës së fajit. Më saktë: ndjenjës së fajit dhe një qiriu aromatik nepalez.

Kur pesëmbëdhjetëvjeçari Dilan djeg shtëpinë e vajzës që do të bëjë për vete, mendon se vetëm një gjest i madh mund ta kompensojë këtë gjë: grabitja e bankës.

Një punë e padëshiruar të shtunave, një motër e madhe që nuk rri pa futur hundët dhe një detyrë e papërfunduar historie qëndrojnë mes Dilanit dhe grabitjes së shekullit.

Vërtet, sa keq mund të shkojnë gjërat?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe288
ISBN9789928286857
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEdlir Velaj