I ri Gjyshja e rrezikshme dhe veza e lavdise Shiko më të madhe

Gjyshja e rrezikshme dhe veza e lavdise

Kita Mitchell A-005382

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aventure! Biskota! Ky liber i ka te gjitha! Sidomos per lexuesit e vegjel qe duan te bejne gjera te rrezikshme...

Më shumë detaje

103 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303219

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Gjyshja kerkon drejtesi.... Nje artefakt i cmuar eshte vjedhur ne Rusi dhe gjyshja e rrezikshme do ta gjeje ate. Asgje nuk do ta pengoje ate ne rrugen e saj.

As ca havjar i helmuar, nje arratisje nga burgu apo nje kercenim?!

A do te mudnet Olli dhe gjyshja te rikthejne thesarin dhe te kthehen ne shtepi para se policia ti kape ata?

Ose me keq akoma, para se mami te zbuloje gjithcka?

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe290
ISBN9789928303219
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë