Reduced price! Dymbëdhjetë shenjtorë, një profet dhe disa njerëz View larger

Dymbedhjete shenjtore, nje profet dhe disa njerez

Teodor Keko XHK0001

New product

881 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Viti i botimit2006

560 Lekë

-20%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages175
Shtëpia botueseMaluka
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri