Si te behesh zot i mendjes tende View larger

Si te behesh zot i mendjes tende

Napoleon Hill A-007295

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky ishte një nga dorëshkrimet që ishte kyçur në kasafortën e tij që nga viti 1941, por që është hedhur në qarkullim disa kohë më parë. Në këtë libër, mjeshtri i madh i disiplinës së zhvillimit personal, Napoleon Hill na sjell këshillat sesi të organizojmë mënyrën e të menduarit për të pasur sukses. Libri hidhet në qarkullim më 17 nëntor 2021. Porositeni që tani online tek Bukinist.al

More details

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303721

1 090 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Përmes këtij libri çdo lexues do të përfitojë një “master” të vërtetë për të kontrolluar mënyrën e të menduarit. Ku libër është i ndarë në tre kapituj, me fokus olrganizimin e informacionit, përparësitë dhe mënyra e kthimit të mundësive në avantazhe. Autori i bestseller-it absolut të të gjitha kohërave, “Mendo dhe bëhu i pasur” thotë se njohuria nuk është fuqi; por aplikimi i njohurive e bën një gjë të tillë, duke u kthyer në një armë të jashtëzakonshme për të arritur suksesin në jetë cilido person. Prandaj ky libër konsiderohet një mjet për mënyrën e përdorimit të gjërave që i keni përvetësuar dhe të ndani në mendjen tuaj se cilat njohuri ju duhen.

Me këshillat praktike të Napoleon Hill, të cilat i kanë aplikuar krerë shtetesh, drejtues koorporatash apo qytetarë të zakonshëm, ju do ta keni më të lehtë rrugëtimin tuaj në aktivitetin profesional apo në jetën e përditshme.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928303721
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Duka
I ri1