Një vit drejt pasurimit View larger

Nje vit drejt pasurimit

Napoleon Hill MIN0004

New product

Përshkrim i shkurtër

Zgjohu dhe tako anën tënde pozitive. Përse disa kanë sukses dhe të tjerët dështojnë. Disiplinoje veten për të arritur sukses. Merr punën që do. Lëri të tjerët të të ndihmojnë të arrish sukses. Mposhte frikën për të arritur synimin tënd. Merr ngritje në detyrë. Jeto jetën tënde.

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN978 9928 164 32 2

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Zgjohu dhe tako anën tënde pozitive. Përse disa kanë sukses dhe të tjerët dështojnë. Disiplinoje veten për të arritur sukses. Merr punën që do. Lëri të tjerët të të ndihmojnë të arrish sukses. Mposhte frikën për të arritur synimin tënd. Merr ngritje në detyrë. Jeto jetën tënde.

Këto janë disa prej 52 parimeve të arta drejt suksesit, me të cilat ju prezanton Napoleon Hill në këtë libër të mrekullueshëm. E organizuar në mësime të përjavshme, kjo vepër jashtëzakonisht motivuese dhe filozofike, ju ofron njohuri të reja dhe frymëzim të pashtershëm për ta plotësuar jetën tuaj në mënyrat më të fuqishme të mundshme.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages148
ISBN978 9928 164 32 2
Shtëpia botueseMinerva
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 21
PërkthyesiDavid Hudhri