Nje lemsh sekretesh View larger

Nje lemsh sekretesh

Anne-Marie Conway A-008532

New product

Përshkrim i shkurtër Romani i shkruar bukur dhe i ndier i Conway-it, është po aq i koklavitur sa titulli i tij. Ndërthur bukur shqetësimet e adoleshentëve të rinj me një histori prekëse dhe mbërthyese, që të argëton dhe të këshillon në të njëjtën kohë. Me librin “Një lëmsh sekretesh”, mbyllet trilogjia e shkrimtares Anne-Marie Conway. Libri 1 – Vera e fluturave. Libri 2 – Miqësi e ndaluar

More details

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361196

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Jeta e Madit është një lëmsh sekretesh. Po vajton vdekjen e nënës, po vuan për vëmendjen e mamit të saj dhe ka frikë se po humb edhe babin. E mban gjithçka përbrenda, pasi e ka të pamundur të shprehet… derisa ndodhet pranë Keran Bllekut - djali i keq i shkollës që vetëm hap telashe. Atëherë e fitoi besimin në vetvete. Por, kur Madi vihet përballë një sekreti që mund t’ia kthejë gjithë jetën përmbys, a do të mund ta gjejë ajo forcën për t’u përballur me frikërat e saj? Ky libër i ri, që nuk mund ta lëshosh nga dora, vjen për ju nga autorja e bestseller-it “Vera e fluturave”.

Data sheet

pages250
ISBN9789928361196
RedaktoriKlodiana Biraku
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTea Metani
RomanMister&Thriller
I ri1