Anne-Marie Conway

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 3 of 3 items
 • Quick view
  800 Lekë In Stock

  Nga autorja e romanit “Vera e fluturave”, tashmë vjen historia e paharrueshme e një miqësie të re, e një tragjedie të tmerrshme dhe e një gënjeshtre të varrosur për vite të tëra.

  800 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  800 Lekë In Stock

  Romani i shkruar bukur dhe i ndier i Conway-it, është po aq i koklavitur sa titulli i tij. Ndërthur bukur shqetësimet e adoleshentëve të rinj me një histori prekëse dhe mbërthyese, që të argëton dhe të këshillon në të njëjtën kohë. Me librin “Një lëmsh sekretesh”, mbyllet trilogjia e shkrimtares Anne-Marie Conway. Libri 1 – Vera e fluturave. Libri 2 –...

  800 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  800 Lekë In Stock

  Hipnotizues dhe misterioz, nuk mund ta lëshosh nga dora. Një rrëfim rreth miqësisë së fortë dhe zbulimeve të rrezikshme. Fitues i çmimit “The Oxfordshire Book Awards” 2013

  800 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 3 of 3 items