Vepro edhe nese ke frike View larger

Vepro edhe nese ke frike

SUSAN JEFFERS BZ0240

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky klasik modern dhe frymëzues ngërthen çelësin e shndërrimit të zemërimit në dashuri, të pavendosmërisë në veprime, duke mundur të krijojmë një jetë vërtet të vlefshme.”

More details

1107 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951817691

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

"Çfarëdo gjëje që t’i druheni në jetën tuaj, ky libër bestseller në rang ndërkombëtar do t’ju japë njohuritë dhe mjetet e duhura për t’i përmirësuar aftësitë tuaja në përballje me çdo situatë të mundshme.

Do të mësoni ta jetoni jetën tuaj sipas mënyrës që dëshironi, duke shpëtuar nga dhimbja, mpirja dhe depresioni, duke u bërë të fuqishëm, plot energji dhe dashuri.

Me plot mirëkuptim dhe humor, Jeffers na frymëzon me plot teknika dinamike dhe tejet të thella, që kanë ndihmuar miliona njerëz anembanë botës, për t’i mposhtur frikat e tyre, duke arritur të përparojnë vendosmërisht në jetën e tyre.

REVIEWS

“Jeta domethënë t’i shfrytëzosh rastet që të ofrohen, e Vepro edhe nëse ke frikë, ka ndihmuar tanimë plot njerëz, burra e gra, ta arrijnë një sukses të tillë.”

Luoise Hay, autore e Si ta shërosh jetën"

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages270
ISBN9789951817691
Published year2023
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1