I ri Vepro edhe nese ke frike Shiko më të madhe

Vepro edhe nese ke frike

SUSAN JEFFERS BZ0240

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky klasik modern dhe frymëzues ngërthen çelësin e shndërrimit të zemërimit në dashuri, të pavendosmërisë në veprime, duke mundur të krijojmë një jetë vërtet të vlefshme.”

Më shumë detaje

1104 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951817691

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

20 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

"Çfarëdo gjëje që t’i druheni në jetën tuaj, ky libër bestseller në rang ndërkombëtar do t’ju japë njohuritë dhe mjetet e duhura për t’i përmirësuar aftësitë tuaja në përballje me çdo situatë të mundshme.

Do të mësoni ta jetoni jetën tuaj sipas mënyrës që dëshironi, duke shpëtuar nga dhimbja, mpirja dhe depresioni, duke u bërë të fuqishëm, plot energji dhe dashuri.

Me plot mirëkuptim dhe humor, Jeffers na frymëzon me plot teknika dinamike dhe tejet të thella, që kanë ndihmuar miliona njerëz anembanë botës, për t’i mposhtur frikat e tyre, duke arritur të përparojnë vendosmërisht në jetën e tyre.

REVIEWS

“Jeta domethënë t’i shfrytëzosh rastet që të ofrohen, e Vepro edhe nëse ke frikë, ka ndihmuar tanimë plot njerëz, burra e gra, ta arrijnë një sukses të tillë.”

Luoise Hay, autore e Si ta shërosh jetën"

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe270
ISBN9789951817691
Viti i Botimit2023
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë