Si te behesh zot i mendjes tende View larger

Si te behesh zot i mendjes tende

Napoleon Hill A-007295

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky ishte një nga dorëshkrimet që ishte kyçur në kasafortën e tij që nga viti 1941, por që është hedhur në qarkullim disa kohë më parë. Në këtë libër, mjeshtri i madh i disiplinës së zhvillimit personal, Napoleon Hill na sjell këshillat sesi të organizojmë mënyrën e të menduarit për të pasur sukses. Libri hidhet në qarkullim më 17 nëntor 2021. Porositeni që tani online tek Bukinist.al

More details

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303721

1 090 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Përmes këtij libri çdo lexues do të përfitojë një “master” të vërtetë për të kontrolluar mënyrën e të menduarit. Ku libër është i ndarë në tre kapituj, me fokus olrganizimin e informacionit, përparësitë dhe mënyra e kthimit të mundësive në avantazhe. Autori i bestseller-it absolut të të gjitha kohërave, “Mendo dhe bëhu i pasur” thotë se njohuria nuk është fuqi; por aplikimi i njohurive e bën një gjë të tillë, duke u kthyer në një armë të jashtëzakonshme për të arritur suksesin në jetë cilido person. Prandaj ky libër konsiderohet një mjet për mënyrën e përdorimit të gjërave që i keni përvetësuar dhe të ndani në mendjen tuaj se cilat njohuri ju duhen.

Me këshillat praktike të Napoleon Hill, të cilat i kanë aplikuar krerë shtetesh, drejtues koorporatash apo qytetarë të zakonshëm, ju do ta keni më të lehtë rrugëtimin tuaj në aktivitetin profesional apo në jetën e përditshme.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928303721
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Duka
I ri1