Ji rruge – zgjidhja View larger

Ji rruge – zgjidhja

Eno Barjami A-006356

New product

Përshkrim i shkurtër

'JI RRUGË-ZGJIDHJA', libri i parë në zhanërin e vetëzhvillimit, ofruar nga ‘ADAPT Botime’ me autor Eno Barjami, i cili njihet si njëri prej studiuesve, trajnuesve dhe sipërmarrësve më në zë të momentit në Shqipëri dhe në rajon.

More details

43 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Adapt Botime
ISBN9789928466006

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

'JI RRUGË-ZGJIDHJA' përmban koncepte të fuqishme për një jetë të thelluar, krijuese dhe aktive, trajtuar në teori, analiza dhe ide inovative për ata individë që synojnë rezultate të rritura intelektuale, praktike, sociale dhe shpirtërore në jetën e tyre.

Libri ka në fokus punën me karakterin përmes vetëdijes dhe dimensiont të plotë njerëzor

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages324
ISBN9789928466006
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat12.5 x 20.5
I ri1