George S. Clason

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Ky libër synon që të zgjidhë problemet personale që lidhen me paranë, falë rishikimit të parabolave antike babilonase. Clason i rikthehet Babilonisë, ku nënvizon se janë ndërtuar themelet e sistemeve tona dhe besimet monetare. Duke studiuar së bashku me të anekdotat antike (si të ishim qytetarë të atij civilizimi) mund të vlerësojmë paranë, të mësojmë si...

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  810 Lekë 900 Lekë -10% In Stock

  Libri më frymëzues që është shkruar ndonjëherë për pasurinë

  810 Lekë
  900 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 2 of 2 items