Living nr. 21, në treg Shiko më të madhe

Living nr. 21, ne treg

LIVING BLV0016

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Doli në treg numri i ri i revistës “Living”. Në botimin me 247 faqe ku do të gjeni gjithçka. Sekretet e Sadije Berishës pas ndarjes nga Shkelzeni; Ajola Xoxa dhe Tirana, këshilla për kujdesin e lëkurës gjatë verës, një ekskluzive me Vittorio Sgarbin dhe Besa Myftiu e hapur për martesën. Bashkë me revistën edhe një dhuratë fantastike.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
Fletët247

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Revista Living Nr. 21, bashkë me të edhe dhurata

 

Tashma doli në treg numri i ri i revistës “Living”. Në botimin me 247 faqe ku do të gjeni gjithçka:

Ajola Xoxa “Loves Tirana”

Kujdesi për lëkurën gjatë verës

Viti i papagallit, parajsa tropikale

Living, një koleksion unik me pokemonë

Një apartament i vogël, i madh

Jeta e re e Sadije Berishës

“Shpirti i egër” që gjeti paqen

Ekskluzive, Vittorio Sgarbi, babai i një shqiptareje

Besa Myftiu për martesën e hapur

Kur ikin të gjithë, qyteti më mbetet mua

40 receta verore nga Linda Fishta

Rikthimi i bujshëm i kuadrateve

Del nga koma, zbulon se është piktore

 

Bashkë me Revistën Living një kupon Dhuratë për pastrim gurëzash nga Diamond Dental.

Jeto bukur, jeto me Living!

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët247
Titulli origjinalLIVING
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri