Reduced price! Friend Request View larger

Friend Request

Laura Marshall A-002469

New product

Përshkrim i shkurtër

"Kërkesë për miqësi" është romani që do t'ju mbërthejë që në faqen e parë dhe do t'ju lërë pa frymë deri në të fundit. Romani i Laura Marshall është konsideruar si trilleri më i bukur i vitit.

More details

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216601

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Maria Ueston do të bëhet shoqe me mua...

Ndoshta ky ka qenë gjithmonë problemi: Maria donte që të ishim shoqe, por unë e zhgënjeva. Ajo ngjarje më ka shoqëruar gjatë gjithë jetës sime si e rritur. Sado që jam përpjekur ta harroja, pavetëdija ime e ka ruajtur në një skutë të thellë.

Maria Ueston do të bëhet shoqe me mua...

...por ajo ka më shumë se njëzet e pesë vjet që ka vdekur.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages274
ISBN9789928216601
Shtëpia botueseFriend reques
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEtleva Çepele
RomanMister&Thriller
I ri1