Laura Marshall

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 080 Lekë 1 200 Lekë -10% In Stock

  "Kërkesë për miqësi" është romani që do t'ju mbërthejë që në faqen e parë dhe do t'ju lërë pa frymë deri në të fundit. Romani i Laura Marshall është konsideruar si trilleri më i bukur i vitit.

  1 080 Lekë
  1 200 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item