Dilema View larger

Dilema

B. A. Paris BLV0235

New product

12097 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338778

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Datëlindja e një gruaje merr një kthesë të papritur në romanin e ri të mbretëreshës së trillerit

Livia mbush dyzet vjeçe dhe bashkëshorti i saj, Adami, do t’i organizojë një festë marramendëse për t’u shfajësuar për dasmën që nuk e bënë kurrë. Pritet të vijnë gjithë të dashurit e saj, përveç së bijës, Marnit, e cila është me studime jashtë shtetit. Askush nuk e di që në fshehtësi, Livia është e lumtur për mungesën e Marnit.

Ndërkohë, Adami ka menduar një surprizë për Livian: ai është marrë vesh tinëz me Marnin që ajo të vijë në festë, por para mbërritjes së saj, merr vesh një lajm të kobshëm.

Kështu, i duhet të përballet me një dilemë: ta ndajë lajmin me të shoqen? Nëse fsheh të vërtetën, është njësoj sikur të gënjejë? Sa larg do të shkojnë Adami dhe Livia për të mbrojtur të dashurit e zemrës dhe për t’i dhënë njëri-tjetrit edhe disa orë të fundit lumturie?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages344
ISBN9789928338778
Shtëpia botueseTHE DILEMMA
RedaktoriAlbana Kapxhiu, Pranvera Palushi
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSonila Pasmaçiu
RomanCrime & investigation
I ri1