Ne syte e demit View larger

Ne syte e demit

Doros Antoniadis A-007831

New product

Përshkrim i shkurtër

Një thriller policor rrëmbyes, me enigma dhe lojëra matematike, atmosferë ndjellëse dhe ritëm i stuhishëm, ku e tashmja alternohet me të shkuarën, ndërsa lexuesi gjendet vazhdimisht përballë një sërë surprizash.

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928366092

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Petro Elefteriadhis, polic në Departamentin e Vrasjeve, sapo ka paraqitur kërkesën për dorëheqje dhe është gati për një fillim të ri të jetës së vet. Por përpara se të largohet, merr përsipër që të ndihmojë në një çështje të fundit.

Bëhet fjalë për një kufomë, që gjendet në një pozicion si ai i Njeriut Vitruvian të Da Vinçit, me një tatuazh të çuditshëm në gjoks dhe mban një poezi me numra në krye të çdo strofe.

Në përpjekjen e tij për të zbuluar krimin, ai i drejtohet një historie që ka ndodhur njëzet vjet më parë në Selanik, ku një student i psikologjisë ndihmon një vajzë që t'i shpëtojë përndjekësit të saj maniak.

Sa më shumë që kalojnë orët, Eleftheriadhis zbulon fakte dhe prova që do t'i ndryshojnë jetën shumë më shpejt nga sa mendonte.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages228
ISBN9789928366092
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKleo Lati
RomanMister&Thriller
I ri1