Reduced price! Ajo View larger

Ajo

Robert A. Johnson A-008394

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër, Robert A. Johnson, analizon në thellësi këtë histori të lashtë dhe u hedh dritë detajeve, duke sjellë një studim tërheqës dhe të mprehtë se çfarë do të thotë të bëhesh grua. Në këto faqe do të kuptosh gratë e rëndësishme në jetën tënde, si dhe do të kuptosh shumë për veten tënde si grua.

More details

988 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928265562

644 Lekë

-8%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Puna novatore, brilante dhe e thellë e Robert A. Johnson mbi mënyrën se si gratë arrijnë pjekurinë dhe kultivojnë identitetin e tyre.

Ç’do të thotë të jesh grua? Cila është rruga drejt pjekurisë femërore? Dhe cilët janë përbërësit mashkullorë të personalitetit të gruas?

Shumë studiues dhe shkrimtarë kanë menduar prej kohësh se miti i lashtë i Erosit dhe Psikikës, është në të vërtetë historia e detyrës së gruas që të bëhet e plotë dhe individuale.

Më i rëndësishëm se kurrë më parë, libri Ajo ofron një analizë bindëse për gratë.

 

 

Data sheet

pages96
ISBN9789928265562
Shtëpia botueseSHE
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1