I ri Ajo Shiko më të madhe

Ajo

Robert A. Johnson A-008394

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër, Robert A. Johnson, analizon në thellësi këtë histori të lashtë dhe u hedh dritë detajeve, duke sjellë një studim tërheqës dhe të mprehtë se çfarë do të thotë të bëhesh grua. Në këto faqe do të kuptosh gratë e rëndësishme në jetën tënde, si dhe do të kuptosh shumë për veten tënde si grua.

Më shumë detaje

988 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928265562

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Puna novatore, brilante dhe e thellë e Robert A. Johnson mbi mënyrën se si gratë arrijnë pjekurinë dhe kultivojnë identitetin e tyre.

Ç’do të thotë të jesh grua? Cila është rruga drejt pjekurisë femërore? Dhe cilët janë përbërësit mashkullorë të personalitetit të gruas?

Shumë studiues dhe shkrimtarë kanë menduar prej kohësh se miti i lashtë i Erosit dhe Psikikës, është në të vërtetë historia e detyrës së gruas që të bëhet e plotë dhe individuale.

Më i rëndësishëm se kurrë më parë, libri Ajo ofron një analizë bindëse për gratë.

 

 

Të dhëna

Faqe96
ISBN9789928265562
Titulli origjinalSHE
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë