Alfabeti i bletes View larger

Alfabeti i bletes

Xhavhd Bushati MEP0225

New product

Përshkrim i shkurtër

Katër kolazhe poetike që u paraqesin fëmijëve një botë ku zbulohen mrekullitë e shiut, bletës, pyllit dhe detit. Vargjet e bukura i ftojnë fëmijët ta duan dhe ta mbrojnë natyrën si një pasuri të çmuar!

More details

11107 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086549

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ky libër përmban pjesët:

1. Shi, o shi, a nuk ngjan si një fëmijë?

2. Alfabeti i bletës

3. Dhuratat e pyllit

4. Deti fal kujtime

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages33
ISBN9789928086549
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 5 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1