I ri Njohuri per bleterritesin Shiko më të madhe

Njohuri per bleterritesin

Kleanthi Dhuci MEP0210

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një botim i shkëlqyer për bletën dhe bletërritësit, shkruar me profesionalizëm nga Keanthi Dhuci, një udhëzues praktik me informacion të pasur mbi bletët, karakteristikat dhe vlera që kanë produktet e bletës për njeriun; faktorët që ndikojnë në rritjen e prodhimit të mjaltit, si shtohen familjet e bletëve, shtegtimi dhe masat që merren nga bletërritësit

Më shumë detaje

11105 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928081438

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Për herë të parë bletët u shfaqën në tokë 80 milion vjet më parë dhe u zhvilluan nga insekte që ngjanin me grerëzat. Anjshtajni ka thënë: ‘‘Pa bletën njeriu ka vetëm 4 vjet jetë. Pa bletë nuk kemi bimë, nuk kemi kafshë dhe nuk kemi njeriun’’.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928081438
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë