I ri Vendi se prapthi Shiko më të madhe

Vendi se prapthi

Lidia Ravera A-000832

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dnev ishte një vend ku çdo gjë bëhej së prapthi. Ndërsa të moshuarit shkonin në shkollë dhe fëmijët qeverisnin, mbërriti një konteshë tekanjoze që blinte gjithçka...

492 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084736

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe60
ISBN9789928084736
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErion Kristo