Familja e katit te siperm View larger

Familja e katit te siperm

Lisa Jewell BLV0090

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër i shkruar me kaq mjeshtëri, të mban frymën pezull dhe shpërfaq historinë e dy familjeve që jetojnë në një shtëpi të mbushur me sekretet më të errëta.

More details

968 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338501

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një ditë, vetëm pak kohë pas datëlindjes së saj, Libi Xhonsi gjen një letër që ka 25 vjet që e pret. Teksa e hap, në mendje i rreh vetëm një mendim: “Më në fund do të marr vesh se kush jam”. Ajo mëson jo vetëm identitetin e prindërve biologjikë, por edhe që është trashëgimtarja e  shtëpisë së tyre luksoze buzë Tamizit.

Jeta e Libit, sa hap e mbyll sytë, kthehet përmbys.

Gjithçka do të ndryshojë. Mirëpo ajo që Libi nuk di është fakti që atë ditë mezi e kanë pritur edhe persona të tjerë dhe së shpejti do t’i takojë...

Data sheet

pages314
ISBN9789928338501
Shtëpia botueseThe family upstairs
RedaktoriVjola Aliaj, Bledar Çepele
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPranvera Palushi
RomanMister&Thriller
I ri1