I ri Vajza e humbur Shiko më të madhe

Vajza e humbur

Lisa Jewell A-005515

Libër i ri

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216939

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Eli Meku ishte vajza e përsosur dhe u zhduk pa lënë gjurmë. Dhjetë vjet më pas, nëna e saj nuk e ka mbledhur ende veten, kur papritur njihet me një burrë sharmant.

Sa hap e mbyll sytë, ajo e gjen veten në shtëpinë e tij, ku njihet me të bijat, Sara-Xhejdin dhe Popin e vogël, pamja e së cilës e lë Lorelën pa frymë. Ajo është kopja e gjallë e vajzës së saj të humbur. Pyetjet pa përgjigje të shumë viteve, fillojnë ta përndjekin sërish Lorelën. Ku ka shkuar Eli?

Vallë të jetë arratisur nga shtëpia, siç mendon edhe policia prej kohësh, apo ka ndodhur ndonjë gjëmë e paimagjinueshme? Ç’të fshehta mbart historia e saj?

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe314
ISBN9789928216939
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEtleva
RomanMister&Thriller