Këpucët rozë 3 – Mes miqsh View larger

Kepucet roze 3 – Mes miqsh

Beatrice Marsini PE0219

New product

Përshkrim i shkurtër

Madam Olenska lajmëroi që do të mungojë për disa muaj. Në vend të saj ka ardhur një mësuese e re: Alicja Gimenez, dhe mësimet e baletit për Xhoin tani kanë marrë një shije të re. Mbi të gjitha, Lukasi e p╒rballoi rastin e tij të madh: një provë për një pjesë në spektaklin e ri të Momiksave. Por, në Akademi, jo gjithçka shkon mirë: janë problemet e Ajlës dhe pabesitë e Lailas…

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789995658397

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

5 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages143
ISBN9789995658397
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat20 x 13
PërkthyesiNatasha Poroçani