Mbreteresha e brumbujve

M. G. Leonard BAT0179

New product

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219985

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Vazhdimi i librit më të shitur në mbarë botën "Djaloshi i brunbujve" Lukrecia Katër, stilistja e ligë, e brumbujve, është ende e lirë. Ajo së bashku me spiunët e saj, nusepashkët e verdha, ka një plan të fshehtë. Kur Darkusi, Virxhinta dhe Bertolti zbulojnë fakte të ligësisë së saj, ata janë të vendosur ta ndalin atë.

Por tre miqtë ndodhen në telashe. Babai i Darkusit ua ka ndaluar të vazhdojnë hetimet dhe mashtruesit e pështirë. Hamfri me Pekeringun dalin nga burgu. Shpresat mbeten te Novaku, vajza e Lukrecias, aktore Holitvudi, por diva e brumbujve është gjithmonë një hap para...

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages348
ISBN9789928219985
Shtëpia botueseBeetle Queen
RedaktoriAnila Konomi
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAida Mihali