Mbretëresha e brumbujve Shiko më të madhe

Mbreteresha e brumbujve

M. G. Leonard BAT0179

Libër i ri

45 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët348
ISBN9789928219985

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Vazhdimi i librit më të shitur në mbarë botën "Djaloshi i brunbujve" Lukrecia Katër, stilistja e ligë, e brumbujve, është ende e lirë. Ajo së bashku me spiunët e saj, nusepashkët e verdha, ka një plan të fshehtë. Kur Darkusi, Virxhinta dhe Bertolti zbulojnë fakte të ligësisë së saj, ata janë të vendosur ta ndalin atë.

Por tre miqtë ndodhen në telashe. Babai i Darkusit ua ka ndaluar të vazhdojnë hetimet dhe mashtruesit e pështirë. Hamfri me Pekeringun dalin nga burgu. Shpresat mbeten te Novaku, vajza e Lukrecias, aktore Holitvudi, por diva e brumbujve është gjithmonë një hap para...

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët348
ISBN9789928219985
Titulli origjinalBeetle Queen
RedaktoriAnila Konomi
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAida Mihali