Pa shqetesime

Dr. Sharie Coombes BAT0173

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër aktivitetesh për të rinjtë që ndonjëherë ndihen në ankth apo të stresuar.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219848

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Një libër i kujdesshëm ndëraktiv për fëmijët që të ngjyrosin dhe shkarravitin rrugën e tyre për të qenë të lumtur, të qetë dhe me vetëbesim. Përdorni kreativitetin për të luftuar ndjenjat negative, për të zgjidhur shqetësimet dhe larguar zemërimin në vendin që i takon, duke shkruar dhe shkarravitur.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages96
ISBN9789928219848
Shtëpia botueseNo worries!
RedaktoriElona Zeraliu
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAulona Ormeni