Pa shqetesime Shiko më të madhe

Pa shqetesime

Dr. Sharie Coombes BAT0173

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër aktivitetesh për të rinjtë që ndonjëherë ndihen në ankth apo të stresuar.

Më shumë detaje

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët96
ISBN9789928219848

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Një libër i kujdesshëm ndëraktiv për fëmijët që të ngjyrosin dhe shkarravitin rrugën e tyre për të qenë të lumtur, të qetë dhe me vetëbesim. Përdorni kreativitetin për të luftuar ndjenjat negative, për të zgjidhur shqetësimet dhe larguar zemërimin në vendin që i takon, duke shkruar dhe shkarravitur.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët96
ISBN9789928219848
Titulli origjinalNo worries!
RedaktoriElona Zeraliu
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAulona Ormeni