I ri Mortina 3 dhe shoku i saj fantazmë Shiko më të madhe

Mortina 3 dhe shoku i saj fantazme

Barbara Cantini BDI0410

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

MORTINA, një seri librash me sukses ndërkombëtar, botuar në njëzet e tre gjuhë. Kthimi i vajzës zombi më qesharake në botë, për kënaqësinë e të gjithë fëmijëve!

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Kush është fantazma misterioze që përpiqet të hyjë në Vilën e rrënuar pikërisht në prag të festës së Vitit të Ri Antik? Së bashku me Rrodhen, zagarin besnik, Mortina kërkon ta ndihmojë, që të marrë vesh nga vjen shoku i ri, kaq i zbehtë! Ajo do të zhytet në një hetim argëtues, që do t’ju bëjë t’ju rrahë zemra fort...

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAna Sheldia