Piter Pan Shiko më të madhe

Piter Pan

James M. Barrie RED0042

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Piter Pan është një karakter i krijuar nga shkrimtari skocez J. M. Barrie.

Më shumë detaje

860 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Redona
ISBN9789994380680

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Një djalë që mund të fluturojë dhe që nuk mund të rritet, Piter Pan i kalon aventurat e tij në një ishull të vogël së bashku me grupin e tij të djemve të humbur, sirenat, zanat, piratët dhe ndonjëherë edhe me fëmijë të zakonshëm nga bota tjetër, larg ishullit...

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe165
ISBN9789994380680
Titulli origjinalRedona
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiHesiona Avdiko