Kopshti sekret

Frances H. Burnett BAO0133

New product

Përshkrim i shkurtër

Meri është një vajzë e llastuar që jeton në Indi.

More details

494 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354763

560 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Por fatkeqësia e godet, dhe një sëmundje i merr jetën të dy prindërve të saj. Prandaj Meri detyrohet të kthehet në Angli, dhe të jetojë në Misëlthuejt Manor, shtëpinë e xhaxhait të saj. Aty takon Dikonin, një djalosh mjaft i çuditshëm, mik me gjithë kafshët dhe kushëririn e sëmurë Kolin. Bashkë me ta ajo do të rilindë kopshtin sekret të vilës, i goditur edhe ai nga fatkeqësia, njëlloj si vogëlushja Meri.

Data sheet

pages80
ISBN9789292354763
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër