MOS!

Kiço Blushi BSH002

New product

Përshkrim i shkurtër

Një vazhdim fantastik i “Beni ecën vetë”. Një rrugëtim i gjatë në tri kohë i Nikut dhe i Natalisë në botën e KOT-it e të MOS-it me gjyshërit, me alienin MOS, me Akilin, me disa fëmijë Koti si dhe Njeriun e vogël që u bë Njeri-ujk dhe anasjelltas. Libri shoq♪7rohet me vizatime, të realizuara nga Ikbal Beli dhe kopertinë të Zamir Matit

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789994322429
Viti i botimit2010

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages180
ISBN9789994322429
Shtëpia botueseSHBLSH e RE
RedaktoriOriana Osmani / Mira Blushi
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit14-18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë