MOS!

Kiço Blushi BSH002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një vazhdim fantastik i “Beni ecën vetë”. Një rrugëtim i gjatë në tri kohë i Nikut dhe i Natalisë në botën e KOT-it e të MOS-it me gjyshërit, me alienin MOS, me Akilin, me disa fëmijë Koti si dhe Njeriun e vogël që u bë Njeri-ujk dhe anasjelltas. Libri shoq♪7rohet me vizatime, të realizuara nga Ikbal Beli dhe kopertinë të Zamir Matit

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789994322429

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe180
ISBN9789994322429
Titulli origjinalSHBLSH e RE
RedaktoriOriana Osmani / Mira Blushi
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha14-18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë