Reduced price! Makineria e mrekullueshme qe fliste View larger

Makineria e mrekullueshme qe fliste

Jenni Spangler A-008905

New product

Përshkrim i shkurtër

NJË AVENTURË E LAVDISHME MAGJIKE E HEDHUR NE QARKULLIM NGA SHTEPIA BOTUESE MEDIAPRINT

More details

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086105

800 Lekë

-20%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Tigu është një vajzë dymbëdhjetëvjeçare jetime, e cila është e detyruar të punojë në Teatrin Mbretëror. Megjithatë asaj i pëlqen puna në teatër, sidomos të zbulojë fantazmat dhe sekretet pas skenës. Në të vër tetë, ajo është puna e ëndrrave për Tigun, sidomos po të mos ishte shefi i saj tiran, z. Snell.

Kur në teatër vjen një shfaqje e re mbresëlënëse - NJE MAKINERI QE FLET - z. Snell nis të sillet në mënyrë të dyshimtë.

Makineria duket se fsheh një sekret të rrezikshëm. Tigu e gjen veten në garë me kohën për të zgjidhur misterin, përpara se teatri dhe gjithçka e tij të rrënohen përgjithmonë…

 

Data sheet

ISBN9789928086105
RedaktoriIlustrues: Chris Mould
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1