Historia e pabesueshme e dardhes gjigante View larger

Historia e pabesueshme e dardhes gjigante

Jakob Martin Strid A-007630

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo histori zë fill në Qytezën e Diellit, kur dy miqtë për kokë, Maçi dhe Sebastiani, duke peshkuar pranë portit, gjejnë një shishe me mesazh brenda.

95 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084873
Viti i botimit2021

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages105
ISBN9789928084873
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSidrit Minxhozi
I ri1