I ri Historia e pabesueshme e dardhes gjigante Shiko më të madhe

Historia e pabesueshme e dardhes gjigante

Jakob Martin Strid A-007630

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo histori zë fill në Qytezën e Diellit, kur dy miqtë për kokë, Maçi dhe Sebastiani, duke peshkuar pranë portit, gjejnë një shishe me mesazh brenda.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084873

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe105
ISBN9789928084873
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSidrit Minxhozi