A me shikoni mua? View larger

A me shikoni mua?

Rebecca West A-005514

New product

Përshkrim i shkurtër

Bazuar në shënimet prekëse të ditarit të 11-vjeçares Libby Scott, e cila rrëfen përvojën vetjake të autizmit, libri "A më shikoni mua?"'është një bashkëpunim i jashtëzakonshëm, i fuqishëm dhe mbresëlënës I saj me autoren e famshme Rebecca Westcott. Ky libër do t'jua ndryshojë rrënjësisht mënyrën sesi mendoni për autizmin.

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286833

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

"Kam kaluar shumë kohë duke fshehur një pjesë të mirë timen. Është shumë e vështirë të tregosh ato anë të vetes që të bëjnë të mos ndihesh mirë.”

Tali është autike. Por e fsheh këtë me sa mundet. Ajo e di se sa bezdisen prej kësaj njerëzit që e rrethojnë - ata nuk e kuptojnë autizmin. Ata nuk e kuptojnë atë.

Me fshehjen e autizmit,Tali është duke fshehur veten e saj të vërtetë.

Por kur kjo vetvete është e fortë dhe e mrekullueshme, nuk mund të fshihet përgjithmonë.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages336
ISBN9789928286833
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBesnik Rika
I ri1