Karen M Mcmanus

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 7 of 7 items
 • Quick view
  1 080 Lekë 1 200 Lekë -10% In Stock

  Emocionues, tërheqës dhe fin vazhdimi mahnitës i bestsellerit “Njëri nga ne po gënjen“. Tani vjen romani i tretë: “E ka radhen tjetri”, hedhur në qarkullim nga Botimet Dritan. Mirë se vjen përsëri në gjimnazin Bejvju! Do të zgjedhësh të Vërtetën apo Sfidën?

  1 080 Lekë
  1 200 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 080 Lekë 1 200 Lekë -10% In Stock

  Nje nga thrillerat me te bukur te momentit ne te gjithe boten vijon me serine e tij, ku ne gjuhen shqipe Botimet Dritan sjellin vellimin e dyte te tij: Vetëm të vdekurit i ruajnë sekretet... Një qytet model fsheh sekrete. Sekrete që dikush do të vriste për t‘i ruajtur.

  1 080 Lekë
  1 200 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  900 Lekë 1 000 Lekë -10% In Stock

  BESTSELLERI I NJU JORK TAJMSIT - EMOCIONUES, SEKSI, I SOFISTIKUAR!

  900 Lekë
  1 000 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock

  From the internationally bestselling author of Netflix's hottest new show, One of Us is Lying, comes a new, page-turning thriller . . .

  1 500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 350 Lekë Out of stock

  'Tightly plotted and brilliantly written, with sharp, believable characters, this whodunit is utterly irresistible'

  1 350 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  1 500 Lekë Out of stock

  An explosive YA thriller from international bestselling author of One of Us is Lying.

  1 500 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  1 350 Lekë In Stock

  From the international bestselling author of One of Us Is Lying comes a brand-new addictive thriller.

  1 350 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 7 of 7 items